Opinie

Miło nam Państwa poinformować iż w dniu 1 marca 2016 roku, nasza firma - Biuro Konsultingowo-Usługowe BHP Troka została wyróżniona także w kolejnej edycji Europejskiej Kampanii Informacyjnej w której mieliśmy przyjemność brać udział, a która dotyczyła największego problemu jaki dotyka każdego z nas pod tytułem: "Stres w pracy? Nie, dziękuję!". Firma otrzymała DYPLOM UZNANIA za aktywny udział w europejskiej kampanii informacyjnej 2015-2016 "Stres w pracy? Nie, dziękuję!". Kampania jak poprzednio została stworzona przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, a jej partnerem został Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP-PIB).
Cieszymy się bardzo z tak wysokiego wyróżnienia naszej firmy i miło nam, że nasze starania i zaangażowanie w kwestie zdrowia i bezpieczeństwa w pracy po raz kolejny zostały docenione.

Chcielibyśmy Państwa poinformować iż w dniu 21 października 2013 roku, właściciel Biura Konsultingowo-Usługowego BHP Troka został wyróżniony w Europejskiej Kampanii Informacyjnej "Partnerstwo dla prewencji" i otrzymał DYPLOM UZNANIA za aktywne promowanie idei zdrowych i bezpiecznych miejsc pracy. Kampania została stworzona przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, a jej partnerem został Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP-PIB).
To zaszczyt być częścią tak ważnych inicjatyw społecznych, a poprzez kampanię informacyjną pomagać i poszerzać wiedzę ludzi z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa w pracy.

Przez lata pracy naszej firmy mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma kontrahentami. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii od naszych klientów na temat oferowanych przez nas usług.

 • Zygmunt, 43 lata, właściciel firmy

  Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Dopasowanie dogodnego terminu szkolenia, a także przeprowadzenie go w siedzibie naszej firmy. Szkolenie zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie zarówno teoretycznie jak i praktycznie.

 • Michał, 27 lat, spawacz

  Szkolenie było niezwykle interesujące, a część praktyczna zaangażowała nas wszystkich do działania. Wykładowca przedstawił wiedzę w sposób niezwykle praktyczny i zrozumiały dla uczestników.

 • Irena, 45 lat, właściciel firmy

  Polecam każdej firmie usługi Biura Konsultingowo-Usługowego BHP Troka. Jest to niezawodny partner w swojej dziedzinie.

 • Małgorzata, 48 lat, kierownik

  Wysoki poziom obsługi i niezwykła staranność z jaką firma podchodzi do każdej sprawy sprawia, że współpraca trwa od lat.

 • Damian, 33 lata, lekarz

  Najbardziej w podejściu wykładowców podobają mi się przykłady wzięte z życia, które są bliskie mojej profesji, a także praktyczna i aktualna treść.

 • Stanisława, 55 lat, kadrowa

  Na szkoleniu prowadzonym przez firmę zauważyłam bardzo wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć. Wysoki poziom komunikatywności i profesjonalizm prowadzącego bardzo mi się podobały.

 • Katarzyna, 39 lat, właściciel firmy

  Od lat współpracujemy z firmą pana Grzegorza Troka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy wszelkie usługi świadczone przez firmę, oraz jej pracowników.

 • Joanna, 64 lata, księgowa

  Pracuję w firmie od lat i chociaż wielokrotnie przechodziłam szkolenia okresowe z dziedziny BHP zawsze dowiaduję się czegoś nowego, interesującego i praktycznego. Zajęcia są bardzo interesujące i szkoda, że tak rzadko się odbywają.

 • Grzegorz, 56 lat, właściciel firmy

  Wysokiej rangi specjaliści zapewniają obsługę firmy na wysokim poziomie. Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i fachowość to cechy firmy BHP Troka.

 • Maciej, 28 lat, informatyk

  Treść szkolenia adekwatna do zajmowanego stanowiska. Dobre przygotowanie również jeśli chodzi o stronę techniczną prowadzonego szkolenia.

 • Marek, 40 lat, budowlaniec

  Całe szkolenie było bardzo dobrze poprowadzone, a ja dowiedziałem się wielu informacji o zagrożeniach jakie mogą mnie czekać. Pan prowadzący odpowiedział na wszystkie pytania.

 • Henryk, 62 lata, dyrektor

  Posiadam z firmą podpisaną umowę na świadczenie kompleksowych usług BHP. Poza codzienną standardową obsługą, zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie, wszystkie terminy mam dopilnowane, a sprawy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy na bieżąco obsługiwane i aktualizowane.

 • Jakub, 28 lat, operator wózka widłowego

  Brałem udział w szkoleniu specjalistycznym. Bardzo dobrze oceniam formę przekazanej wiedzy. W trakcie szkolenia był pokaz gaśniczy, a także pokaz udzielania pierwszej pomocy.

 • Beata, 21 lat, pracownik infolinii

  Jestem pracownikiem call center i przed rozpoczęciem swojej pracy zostałam przeszkolona w zakresie BHP. Widać było profesjonalizm wykładowcy i ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

 • Dominik, 36 lat, właściciel firmy

  Korzystam z pełni usług świadczonych przez firmę BHP Troka. Moi pracownicy są w pełni przygotowani zarówno z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej jak i pierwszej pomocy przedmedycznej. I jak do tej pory w firmie nie doszło do żadnego wypadku przy pracy.

 • Ewelina, 28 lat, specjalista ds. rekrutacji

  Szkolenie świetnie poprowadzone przez bardzo mądrego i doświadczonego fachowca. Wykłady, prezentacje, filmy, zdjęcia, praktyka na fantomie – wszystko to było. Dodatkowo zostałam wyznaczona przez swoją firmę do przeszkolenia w zakresie zwalczania pożaru. Teraz czuję się przygotowana do pracy.

 • Bogdan, 49 lat, kierowca

  W zawodzie kierowcy bardzo łatwo o wypadek przy pracy. W zeszłym roku miałem nieprzyjemny incydent na drodze. Sprawa dość poważna i skomplikowana. Bhp’owiec z Biura Konsultingowo-Usługowego BHP Troka pomógł mi przejść przez stertę papierów do wypełnienia w takim przypadku i uzyskać odszkodowanie za straty na zdrowiu.

 • Martyna, 24, ekspedientka

  Byłam na szkoleniu okresowym w biurze w Rumi. Tam dowiedziałam się jak chronić swoje i współpracowników zdrowie i życie w pracy. Wspaniałe i efektywne szkolenie.

 • Krzysztof, 66 lat, właściciel firmy

  Wysoka jakość obsługi w połączeniu z pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę i niewygórowanymi opłatami to jest recepta na udaną i wieloletnią współpracę.

 • Mirek, 33 lata, stolarz

  Skorzystałem z konsultacji w firmie w celu podwyższenia swojej wiedzy o bezpieczeństwie w pracy. Na wszystkie pytania otrzymałem fachowe odpowiedzi.

 • Andrzej, 60 lat, kucharz

  Jestem mile zaskoczony poziomem wiedzy jaką uzyskałem na szkoleniu. Takie szkolenie powinien przejść każdy pracownik na stanowisku kucharza.

 • Bartosz, 24 lata, elektryk

  Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm widoczne są na każdym kroku podczas szkolenia.

 • Edmund, 57 lat, prezes

  Firma bardzo otwarta na wszelkie rozwiązania dotyczące współpracy. Pełna dyspozycyjność co do miejsca i terminów szkoleń. Wykwalifikowana, specjalistyczna kadra szkoleniowa.